Минулого року «Київхліб» експортував кондитерські вироби до Німеччини, Литви, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Болгарії та Нідерландів.   

 

Фото УНИАН

Найбільший столичний виробник хліба і хлібобулочних виробів «Київхліб» планує у 2016 року почати експорт тортів в Сполучені Штати Америки і Канаду, йдеться в повідомленні компанії на сайті Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку.

Згідно з повідомленням, минулого року «Київхліб» експортував кондитерські вироби в Німеччину, Литву, Казахстан, Азербайджан, Грузію, Болгарію та Нідерланди. Обсяг експорту становив 25,7 тис. тонн з реалізованих понад 180 тис. тонн.

Як повідомляв УНІАН, у 2015 році «Київхліб» збільшив чистий збиток в порівнянні з 2014 роком на 47% - до 30,5 млн грн.

Довідка УНІАН. Компанія «Київхліб» створене на базі державного підприємства «Київхліб» у 1996 році. До складу компанії входить 5 виробничих цехів у столиці, а також 5 хлібозаводів у Київській області, - в містах Бровари, Макаров, Сквира, Біла Церква та Фастів. Підприємства компанії випускають до 500 тонн хлібобулочних і 20 тонн кондитерських виробів на добу. Асортимент продукції налічує близько 500 найменувань.

 Джерело; УНІАН


Детальніше читайте на УНІАН:http://economics.unian.ua/agro/1329861-kijivhlib-zibravsya-eksportuvati-torti-do-ssha-ta-kanadi.html     

д

Представнику!

Міжрегіональний Центр запрошує до співпраці людей бажаючих розпочати власний бізнес!

Всеукраїнська Мережа Заготконтор на сайті надає платформу, ведення інформаційного блогу місцевого представника закріплену за його населеним пунктом!

Кабінет Представника

Пошук