Кондитерська корпорація Roshen, яка належить президентові України Петру Порошенку, виставила на продаж свою фабрику в Росії за $200 млн.

Про це в інтерв'ю Ліга net розповів генеральний директор компанії В'ячеслав Москалевський.

За словами Москалевського, саме в таку суму корпорація оцінює свої російські активи.

У той же час в компанії поскаржилися на відсутність реальних покупців в Росії.

 

коментувати
Російські активи Roshen оцінили в $200 млн
Фото: прес-служба Roshen

Російські активи Roshen оцінили в $200 млн

"Ми виставили його [обладання] на продаж. Але як тільки ми це зробили, всі реальні покупці пішли в підпілля", - заявив гендиректор корпорації.

Нагадаємо, 14 січня під час підсумкової прес-конференції президент України Петро Порошенко заявив про підписання в цьому році договору, за яким він передав свою частку в корпорації Roshen у незалежний "сліпий траст.

19 березня в Липецьку (Росія) поліцейські і ОМОН заблокували кондитерську фабрику Roshen. Працівників на прохідній не запускали на фабрику, а всіх офісних співробітників зібрали в конференц-залі.

Пізніше директор фабрики Костянтин Бакулін заявив, що блокування підприємства правоохоронцями є фактично рейдерським захопленням.

З 15 вересня кондитерські фабрики Roshen у Липецьку і селі Сєнцово призупинили роботу через зниження збуту. Близько 2 тис. працівників були переведені на неповний робочий день з оплатою 2/3 середнього заробітку.

Пізніше в Roshen повідомили, що з 7 жовтня планують відновити виробництво на фабриці в Липецьку.

Джерело; http://nv.ua/ukr/business/finance/stalo-vidomo-za-skilki-roshen-vistavila-na-prodazh-fabriku-v-lipetsku-91532.html

Представнику!

Міжрегіональний Центр запрошує до співпраці людей бажаючих розпочати власний бізнес!

Всеукраїнська Мережа Заготконтор на сайті надає платформу, ведення інформаційного блогу місцевого представника закріплену за його населеним пунктом!

Кабінет Представника

Пошук